در میان تقلب های منتقد اصلی تلویزیون هالیوود ریپورتر ، سنگهای قیمتی از Phoebe Waller-Bridge ، Damon Lindelof و Ava DuVernay و همچنین یک کمدی Netflix در ایرلند شمالی ، یک عجیب و غریب AMC و یک فصل برجسته ستاره ای HBO بیشتر حماسه های خانواده Shakespearean است.

برخلاف آنچه تاد فیلیپس ممکن است به رسانه ها بگوید ، "فرهنگ لغو" و "درست بودن ی" کمدی را کشته اند. شاید کارگردان جوکر فقط باید تلویزیون بیشتری تماشا کند؟ 10 لیست برتر من برای سال 2019 بر نمایش هایی حاکم است که من طنز می دانم. من نیم ساعت احمقانه ، ساعات کار سخت و تاریک و نمایش های مختلفی را نشان می دهم که از صحنه به صحنه محوری است از درد تا احساسات. و حتی نمی توانستم جایی برای آخرین فصل های سبد ، The Good Place ، Barry و Bojack Horseman یا تازه کارهایی مانند Pen15 ، Tuca & Bertie و Showman Sherman پیدا کنم. شاید آنها در لیست های آینده ظاهر شوند ، زیرا سال خوبی برای تلویزیون بود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مستغرق Melissa اجاره و فروش صندلی کنفرانسی سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه Stfctayt ترند مد و فشن ايران محلی برای به‌اشتراک‌گذاری تجربه‌ها فروشگاه فایل آبی رایگاه